O NÁS

Klub, který žije!

American Cars Club Brno, "ACC Brno" je občanské sdružení, které bylo založeno jako výhradně zájmové neziskové sdružení občanů, kde primární podstatou je vzájemné setkávání-se osob, které jsou příznivci popř. vlastníci motorových vozidel, jejichž původ a výroba je spojena s United States of America, podpora a propagace těchto motorových vozidel, navazování vztahů s jinými sdruženími a subjekty obdobných zájmů.

Klub usiluje o navazování kontaktů s lidmi, jež mají zájem o US vozidla, v přátelském duchu neformálních setkání. ACC Brno provádí klubové testace historických vozidel, které jsou jednou z podmínek získání historických registračních značek (SPZ), což je podmínka pro provozování historických vozidel na pozemních komunikacích v České republice. Dále ACC Brno nabízí poradenství z oblasti US vozidel ať už technického charakteru týkajícího se přímo vozidel nebo např. servisování vozidel, dovozu dílů z USA, dohledávání původu vozidel apod. Toto poradenství funguje převážně na základě osobních zkušeností členů klubu.

V případě zájmu o vstup do klubu ACC Brno nebo o jakékoliv další informace využijte prosím klubový email amerikybrno@seznam.cz

Foto : Martin Jaroš
Foto : Martin Jaroš